Google Malware Checker


Enter a URLAbout Google Malware Checker

Google Malware Checker

Bu ücretsiz çevrimiçi Kötü Amaçlı Yazılım denetleyicisi ile web sitenizi Kötü Amaçlı Yazılım enfeksiyonundan koruyun! Bir web sitesi ziyaret etmek güvenli olup olmadığını öğrenmek için hızlı ve kolay yolu.

WMAnaliz olarak, web sitenizin itibarını, virüs ve Kimlik Avı gibi potansiyel tehditlerden korumanıza yardımcı olmak istiyoruz. Kimlik Avı, genellikle finansal dolandırıcılık, fikri mülkiyet ihlali ve tüketici verilerinin çalınmasını içeren bir faaliyet türüdür.

Bu nedenle, kendi web siteniz de dahil olmak üzere ziyaret ettiğiniz her web sitesinde kötü amaçlı yazılımları tespit etmenize yardımcı olmak için “Google Malware Checker” adı verilen özel bir araç geliştirdik. Bu kötü amaçlı yazılım tarayıcı aracı verimli farklı web sayfalarında virüs ve kötü amaçlı komut algılamak için akıllı bir kötü amaçlı yazılım algılama yazılımı kullanır. Kullanıcılara web güvenlik tehditleri hakkında bir rapor sunan bulut tabanlı bir çevrimiçi araçtır.

Çoğu web sitesi sahipleri için, kendi web sitesi için bir tehdit oluşturabilir virüsleri önlemek için düzenli olarak bir Google kötü amaçlı yazılım denetimi olması çok önemlidir.